Порошенко подякував Гонтарєвій за «реформування банківського сектора»

317
Смолій став новим головою НБУ

Президент України Петро Порошенко подякував екс-очільника Національного банку Валерії Гонтарєвій за «значні кроки у реформуванні банківського сектору» під час привітання нового голови НБУ Якова Смолія. 

«Вдячний Валерії Гонтарєвій за професіоналізм і особисту відповідальність, за значні кроки у реформуванні банківського сектору», – зазначив глава держави.

За його словами, на зустрічах у різних країнах йому часто говорили, що йому дуже пощастило, що він має такого «керівника НБУ, який претендує на те, щоб бути найкращим у Європі і світі».

«У найважчі часи ви (Гонтарєва – ред.) діяли відповідально і професійно», – стверджує Порошенко.

На його думку, за останні 4 роки Нацбанк був по-справжньому незалежним: «Ні політики, ні парламент, ні уряд, ні президент жодного разу указуючим перстом не давав команди – чи то видавати рефінансування, прибрати банк чи залишати банк, встановлювати ставку тощо».

Крім того, він охрестив Гонтарєву «рrobably the best banker in the world» (мабуть, найкращим банкіром у світі – ред.) і вручив їй великий букет квітів.

Також Порошенко також привітав новопризначеного голову НБУ Якова Смолія: «Хочу привітати нового голову Національного банку Якова Смолія. Вибачайте, ми ухвалили рішення чоловікам квіти не дарувати».

Він також запевнив, що Смолія призначили «без жодних умов і передумов»: «Ніхто не виставляв жодних умов, передумов ні щодо кадрових, ні щодо професійних кроків. Бо незалежність НБУ для мене залишається абсолютно першим пріоритетом. Довіра і незалежність».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв