ЄС схвалив підвищення тарифів на газ в Україні

294
Представник Посольства ЄС в Україні Томас Фреллесен прокоментував рішення Кабінету Міністрів щодо підвищення тарифів на газ для населення.

Дзеркало тижня нагадує, що 27 квітня 2016 року Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про встановлення єдиної вартості газу на рівні 6879 гривень за тисячу кубометрів. Резолюція набуде чинності з 1 травня поточного року.
Фреллесен наголосив, що рішення українського уряду відповідає зобов’язанням держави перед Міжнародним валютним фондом. Крім того, це покращить шанси на продовження фінансової підтримки України Європейським Союзом.
«Зростання тарифів є частиною зобов’язань України в рамках програми з МВФ, а нині життєво важливо мати програму співпраці з Фондом заради стабільності української економіки», − наголосив дипломат.
Крім того, за його словами, зростання тарифів дозволить нарешті ефективно боротися з корупцією в енергетичній галузі в Україні, сприятиме подоланню неефективного використання ресурсів і поліпшить інвестиційні умови в державі. 
«Тарифи, що засновані на відшкодування витрат, також сприятимуть таким необхідним інвестиціям в енергетичний сектор України. У той же час дуже важливо для уряду захищати найбільш вразливі верстви населення», − підкреслив представник Посольства ЄС.

Коментарi

Коментарiв