«В Україні надто багато банків є персональними скарбничками олігархів», – президент ЄБРР

220

«В Україні все ще надто багато банків, які, на нашу думку, є лише персональними скарбничками олігархів. Вони насправді не виконують функцій банківської системи». Про це в інтерв’ю виданню Голос Америки заявив президент Європейського Банку Реконструкції та Розвитку Сума Чакрабарті.

«В Україні надто багато банків є персональними скарбничками олігархів», – президент ЄБРР

Наступного тижня міжнародні інвестори зустрічатимуться, зокрема, з міністром енергетики України, оскільки саме енергетику в ЄБРР вважають однією з найперспективніших галузей, до того ж, саме газовий ринок чи не найбільше потребує модернізації та інвестицій. Серед пріоритетів також – банківська і судова системи.
За словами президента ЄБРР, український уряд досі не виконав низку взятих на себе зобов’язань, зокрема, не реформував «Нафтогаз України», розділивши його на окремі компанії з видобутку, транспортування та продажу газу.
Щодо вітчизняної банківської системи очільник ЄБРР висловився так: «Це добре, що за минулий рік українська влада зменшила кількість банків у державі зі 170 до 114, але в Україні все ще надто багато банків». Ідеальною для нашої держави він вважає ситуацію, за якої в Україні лишилося би не більше півсотні банків.
Додамо, як раніше повідомляв Інформаційний Акцент, В Україні збільшилася кількість збиткових банків.
Інформаційний Акцент

Коментарi

Коментарiв