Bloomberg анонсував різке падіння вартості нафти

219
Експерти одного з провідних світових провайдерів фінансової інформації  Bloomberg спрогнозували, що у травні 2016 року вартість нафти на світовому ринку зменшиться приблизно до 30 доларів США за барель.

Експерти зазначають, що зростання вартості нафти на 70% порівняно з січневими мінімумами нагадує минулорічну ситуацію, коли барель марки Brent виріс навесні до $68, проте вже ближче до літа цей тренд вичерпав себе.
Існують небезпечні паралелі з 2015 роком. Ринок уже перегрітий, а корекція запізнилася, – констатував у коментарі Bloomberg представник німецької глобальної фінансової компанії Commerzbank Еуґен Вайнберґ.
Згідно з висновками аналітиків, на зростання цін вплинула нестабільна ситуація в Ніґерії, Іраку й Кувейті, де відбувся страйк працівників нафтової галузі. Тим не менше, на це не вплинула невдача переговорів у Досі, коли країни ОПЕК і найбільші виробники не змогли домовитися щодо заморожування обсягу видобутку на січневому рівні.
Додамо, різке падіння цін на нафту на світовому ринку дуже негативно вплине на російську економіку, оскільки держава значною мірою залежить саме від торгівлі цими ресурсами.

Коментарi

Коментарiв