В Україні набули чинності нові тарифи на газ і електроенергію

290
1 травня 2016 року в Україні набули чинності нові тарифи на газ і електроенергію як для населення, так і для підприємство теплокомуненерго.

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2016 року, з 1 травня поточного року зростання тарифів призведе до підвищення вартості опалення й гарячої вади приблизно на 80% – передає Українська правда. 
Згідно з рішенням уряду, єдина вартість газу становитиме 6879 гривень за тисячу кубометрів. Крім того, Національна комісія з державного регулювання у галузях енергетики й комунальних послуг ухвалила рішення про підвищення з 1 травня вартості електричної й теплової енергії, що виробляються АЕС, майже на 8%.
Нагадаємо, минулого разу вартість газу для населення влада підвищила у травні 2015 року. Зокрема для осіб, які не встановили лічильників, вартість одного кубометра газу збільшилася в 3,3 рази – до 7188 гривень за 1 тисячу кубометрів. Мінімальний тариф становить 3600 гривень за 1 тисячу кубометрів.
Крім того, з 1 травня цього року також набуло чинності рішення КМУ щодо підвищення рівня соціальних стандартів. Таким чином, нова мінімальна зарплата українців має становити 1450 гривень, мінімальна пенсія – 1130 гривень, а прожитковий мінімум – 1399 гривень.

Коментарi

Коментарiв