Назар Приходько: Комунальні тарифи щороку зростатимуть на 10-20%

848
Назар Приходько, журналіст і блогер

Комунальні тарифи щороку зростатимуть на 10-20%.

Такі дані навело Мінекономрозвитку в своєму квітневому консенсус-прогнозі до 2021-го року. Так, за даними міністерства, в 2019-му році ціни на гарячу воду та опалення зростуть на 10% у 2020-му на 11, а у 2021-му аж на 20%

Тарифи на електроенергію для населення у 2019-му році зростуть одразу на 22,5%, у 2020-му році на 15, а 2021-му – на 12,5%.

І при всьому цьому, ми чуємо або «воду на кисілі» про мінімальну зарплатню у 6 тисяч гривень, або здичавілий популізм про 15 тисяч. Щоправда і в першому і в другому випадку – немає навіть приблизних термінів підвищення зарплати, а в консенсус-прогнозі – все чітко, по роках і з відсотками.

Наразі, за даними Держкомстату середня зарплатня у Києві становить 11-12 тисяч гривень. Якщо кожен член молодої сім’ї з чоловіка та жінки без дитини чи дітей отримує САМЕ ТАКУ суму – то прожити можна і досить не погано. Все ж, кругом-бігом 24 тисячі на двох – піде. Але і це за умов наявності житла! А якщо вони знімають, то вже складніше.

Та сама ситуація. якщо заробляє один таку, а інший менше, або ж батько заробляє один, бо маленька дитина і дружина в декреті. А якщо батько заробляє, дружина в декреті, ще й зйомне житло…. Ууууууу…. Навіть страшно подумати.

Я навів ситуації з молодими сім’ями та родинами для того, аби присікти можливі спекуляції щодо «чудової» системи субсидій. Хрєнь це все. Для молодої сім’ї – хрінь, яка НІЯК не допоможе, бо її хрєн дадуть. А тарифи зростатимуть і надалі. В інтересах Ахмєтова, Ґріґорішина, Бабакова, Бойка та інших.

Джерело: Назар Приходько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв