Кабмін збільшив витрати на купівлю авто і обладнання для чиновників

284
Гройсман дозволив чиновникам купувати автомобілі до 1,2 млн грн

Кабінет Міністрів України збільшив граничні суми витрат для придбання державними відомствами автомобілів, меблів, обладнання, мобільних телефонів і комп’ютерів.

У постанові Кабміну від 4 квітня 2018 року, що набула чинності 14 квітня 2018 року, зазначено, що уряд, секретар РНБО, голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, голова Центральної виборчої комісії та інші високопосадовці не можуть купувати автомобілі, вартість яких вище 1,2 млн грн – передає UA1.

Згідно з постановою, обслуговування посадових осіб Адміністрації Президента, апарату Верховної Ради і секретаріату Кабміну, членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, Центральної виборчої комісії та інших не повинно перевищувати 900 тис. грн. Обслуговування керівників інших державних органів, бюджетних установ і організацій, очільників місцевих судів і їх заступників – 600 тис. грн.

Крім того, збільшено граничні суми для придбання:

– персональних комп’ютерів – до 23 тис. грн;

– ноутбуків – до 27 тис. грн (раніше на придбання комп’ютерів та ноутбуків виділялося до 20 тис. 500 грн);

– меблів для обладнання робочих місць працівників, зокрема, столів – до 2 500 грн (раніше – до 800 грн), стільців – до 1 500 грн (раніше до 300 грн), сейфів – до 5 тис. грн (раніше до 2 тис. грн);

– теле- і радіоапаратури, відеотехніки для службових кабінетів – до 25 тис. грн (раніше до 5 тис. грн).

У Кабміні стверджують, що «зміни повинні допомогти ефективно і раціонально використовувати державні кошти».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв