Із «Укрзалізниці» щороку крадуть 15 мільярдів – Омелян

467
Омелян переконаний: «Укрзалізниця» може бути найприбутковішою компанією в Україні

«Укрзалізниця» може бути найприбутковішою компанією в Україні або ж серед топ-3 компаній залізничних перевезень у Європі. Однак ніхто не думає про її розвиток. Натомість управлінці просто живуть сьогоднішнім днем і крадуть, як востаннє.

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі ZIK.

«Я впевнений, що щороку на «Укрзалізниці» безслідно зникає щонайменше 15 мільярдів гривень. Це дуже великі гроші і для компанії, і для країни загалом», – підкреслив політик.

Також він зазначив, що було розкрито багато корупційних схем, зокрема махінацію, через яку викривлювалася ціна на вагони «Укрзалізниці». Після цього прибуток підприємства зріс на 300 мільйонів гривень щомісяця.

Омелян переконаний: нове керівництво підприємства працює набагато краще, ніж попереднє, і чекає ефективної роботи від уряду.

«Іще одне питання – наскільки ефективною сьогодні є «Укрзалізниця», адже реально вона може бути компанією номер один в Україні або ж серед топ-3 компаній залізничних перевезень у Європі. Утім, вона не є такою через те, що ніхто не думає про її розвиток, а просто живуть сьогоднішнім днем і крадуть, як востаннє», – наголосив урядовець.

За його словами, правоохоронці не займаються махінаціями, розкраданням і впливом різних груп, зокрема і кримінальних, на залізничне підприємство: «Я не бачу серйозної роботи правоохоронних органів щодо усіх наданих мною фактів зловживань і корупції в компанії. Я лише знаю, що ГПУ веде кілька розслідувань, а НАБУ займається окремими епізодами. Що ж до решти правоохоронних органів, то мені нічого не відомо».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв