Кабмін надав додаткових 5 мільярдів для субсидій

223
Міністр соціальної політики України Андрій Рева повідомив, що КМУ передбачив збільшення обсягу фінансування програми житлових субсидій населення більш ніж на 5 мільярдів гривень.

За словами міністра соціальної політики, уряд ухвалив відповідне рішення оскільки підвищення єдиної вартості газу в Україні спричинить зростання кількості отримувачів субсидій приблизно на 50%.
«Передбачено збільшення на 5,3 мільярда гривень обсягу фінансування програми житлових субсидій населення, оскільки підвищення ціни на газ зумовить значне зростання кількості громадян, які подають заявки на субсидії», − зазначив високопосадовець.
Крім того, він повідомив, що уряд і інші державні структури планують удосконалити систему надання субсидій для громадян України: «Протягом опалювального періоду 2015-2016 років реалізація програми дозволила забезпечити надійну соціальну підтримку майже для 6 мільйонів домогосподарств наших громадян. Однак отримана фактична інформація засвідчила необхідність коригування системи субсидіювання у важливих аспектах».
Він також підкреслив, що першочерговою проблемою Кабінету Міністрів для вирішення цього питання є необхідність запровадження економного споживання населенням енергоресурсів.
«Моніторинг реального споживання енергоресурсів отримувачами субсидій і пільг показав, що встановлена норма споживання газу для опалення у розмірі 7 кубічних метрів на опалення 1 метра квадратного мала завищений характер. Реальний показник склав 5,3 кубічних метра. У зв’язку з цим було внесено зміни до відповідної урядової постанови та встановлено норму на рівні 5,5 кубометра на метр квадратний опалювальної площі», − констатував Рева.

Коментарi

Коментарiв