РНБО заблокувала WebMoney на користь компанії екс-міністра фінансів – журналіст

328
Система GlobalMoney належить колишньому міністру фінансів в уряді Миколи Азарова – Юрію Колобову

Рішення Ради національної безпеки та оборони України щодо блокування рахунків клієнтів платіжної системи WebMoney.UA ухвалили на замовлення конкурентів компанії, серед яких і система GlobalMoney, що належить колишньому міністру фінансів в уряді Миколи Азарова – Юрію Колобову.

Про це у своєму Facebook заявив журналіст Олександр Дубінський.

За його словами, рішення заблокувати WebMoney.UA було ухвалено на рівні РНБОУ та Адміністрації Президента Порошенка після лобіювання з боку конкуруючих платіжних систем. Основними бенефіціарами такого рішення Дубинський називає бізнесмена Ігоря Мазепу, якому належить система TYME, і колишнього міністра фінансів Юрія Колобова, власника GlobalMoney.

«Ключовим бізнесменом» від АП із грошових переказів і платіжних систем нині є Ігор Мазепа. Йому належить система TYME, несподіваний лідер грошових переказів у країні, що використовує режим санкцій для посередництва під час переказів з Росією.
Другий бенефіціар блокування – і ви зараз здивуєтеся – це екс-міністр фінансів в уряді Азарова, який втік в Іспанію, Юрій Колобов. Йому підконтрольна платіжна система ГлобалМані», – зазначив Дубінський.

Саме ці дві системи планують розділити між собою 4 мільйони клієнтів WebMoney.UA.

Всех интересует, почему на уровне СНБОУ и администрации президента было принято решение заблокировать платежную систему WebMoney. Постараюсь вам объяснить это на пальцах. Ключевым бизнесменом "от АП" по денежным переводам и платежным системам сегодня является Игорь Мазепа. Ему принадлежит система TYME, неожиданный лидер денежных переводов в стране, пользующийся санкционным режимом для посредничестве при переводах с Россией. https://goo.gl/uXX4w4Второй бенефициар блокировки – и вы сейчас удивитесь – это экс-министр финансов в правительстве Азарова, сбежавший в Испанию Юрий Колобов. Ему подконтрольна платежная система ГлобалМани. Эти две системы, по моим данным, и планируют разделить между собой 4 миллиона клиентов WebMoney, которую "грохнули" за "российское происхождение".​Сайт: http://dubinsky.proФейсбук: https://www.fb.me/dubinskyiФейсбук: https://www.fb.me/dubinsky.proТелеграм: https://t.me/dubinskyproТвиттер: https://twitter.com/alexdubinskyiYouTube: https://www.youtube.com/DubinskyPro

Опубліковано Dubinsky.pro 28 травня 2018 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв