Експерт назвав необґрунтованим підвищення тарифів на тепло

244
Директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко прокоментував можливе підвищення тарифів на теплопостачання й гарячу воду з 1 липня поточного року.

Нині ЗМІ активно обговорюють, чи буде Національна комісія з питань державного врегулювання в галузі енергетики й комунальних послуг із 1 липня 2016 року підвищувати тарифи на тепло й гарячу воду для українців, оскільки поки затвердили лише проект відповідно рішення. 
Проте, нещодавно очільник Комісії Дмитро Вовк заявив, що Національний банк України вже схвалив підвищення тарифів. На думку експерта, ці розбіжності можна пояснити залежність НБУ від політичних сил.
«Глава Національної комісії хоча і молодий, але швидко вчиться. Але все-таки він залежний від різних груп впливу, які прораховують, як підвищення тарифів відобразиться на рейтингах провідних партій. Думаю, йому хтось подзвонив зверху і сказав, як треба діяти. Не думаю, що він самостійно плутається у цих рішеннях», − припустив Омельченко.
«Певні політичні партії прорахували, що мало того, що підвищення цих тарифів є необґрунтованим, воно може призвести до значного падіння їхнього рейтингу, насамперед «Блоку Петра Порошенка», тому, мабуть, так грають назад. Інакше я не можу пояснити ці шарахання зі сторони у сторону», − зазначив експерт.

Коментарi

Коментарiв