«Укрспирт» може збанкрутувати через арешт рахунків

340
Через арешт рахунків «Укрспирт» може стати банкрутом

1 червня стало відомо про арешт рахунків державного підприємства «Укрспирт».

Як повідомляє прес-служба підприємства, рахунки були заблоковані в межах примусового виконання Державною виконавчою службою рішення від 11 вересня 2014 року про стягнення штрафів на суму майже 187 мільйонів гривень.

Водночас в «Укрспирті» стверджують, що станом на 31 травня 2018 року держпідприємство не має жодної заборгованості щодо податків, зборів чи платежів.

«Стягнення накладені на підприємство обумовлені неузгодженими податковими нарахуваннями 2012-2014 років, за які жодний посадовець не поніс відповідальності», – ідеться у повідомленні.

Однак у держпідприємстві запевняють, що «Укрспирт» в судовому порядку скасував рішення, за яким було накладено стягнення, а накази про стягнення все одно були взяті до виконання.

У компанії також заявили, що накладення арешту на майно державного підприємства загрожує банкрутством, оскільки погасити нараховану фіскальною службою неузгоджену суму штрафних санкцій неможливо.

«Укрспирт» застерігає, що через це державне підприємство може стати банкрутом, а уся спиртова галузь України може бути зупинена.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв