«Нафтогаз» виплачує менеджерам мільйонні премії

408
У «Нафтогазі» отримають шалені премії

Наглядова рада НАК «Нафтогаз України» ухвалила рішення про виплату премії усім дотичним до перемоги вигляді 1% від виграної суми, що становить понад 46 мільйонів доларів.

Про це у своєму відеоблозі ЦРУ. За кадром розповіла журналістка Тетяна Мартинюк.

Прес-служба компанії офіційно підтвердила цю інформацію, зазначивши, що премію отримає 41 співробітник групи, який зробив свій внесок у результат, і цей перелік не обмежується виключно топ-менеджментом – тобто Андрієм Коболевим та Юрієм Вітренком.

Cума премії залежить від особистого вкладу кожного працівника. Однак поки «Нафтогаз» не уточнив, кому і скільки бонусів дістанеться.

«Відомо, що половину, тобто 20 мільйонів доларів із рахунків «Нафтогазу» вже виплачено, а решту суми члени правління пообіцяли роздати після того, як остаточно стягнуть основний борг з Газпрому. Процес вже пішов але ж зрозуміло, що добровільно із Росії кошти ніхто переказувати не буде. Доведеться чекати чергових судових рішень та арешту активів «Газпрому», – підкреслила Мартинюк.

46 мільйонів доларів – шалені для України кошти. Можливо, цього і вартують хороші і відповідальні менеджери, однак насправді усю юридичну роботу зробили найняті за грубі гроші норвезькі адвокати. Орієнтовний гонорар юристів за цю справу склав 25 мільйонів доларів. Тобто за рішення найняти професійних міжнародних юристів – ось маєш премію в 46 мільйонів.

«Висока зарплата, а за даними ЗМІ в Коболева минулого року вона становила близько 2 мільйонів гривень на місяць, має стимулювати менеджера якісно і безпристрасно керувати компанією та не спокушатися на непристойні пропозиції. Тож я чула чимало висловів і щодо того, що 46 мільйонів на премію порівняно із очікуваним плюсом у 2,5 мільярди – то не такі вже й великі втрати. А премія – то стимул працювати ще краще», – підсумувала Мартинюк.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв