Очільники «Нафтогазу» отримають $13,9 млн премії

899
Коболєв і Вітренко отримають шалені премії

Очільник правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв і комерційний директор компанії Юрій Вітренко отримають на двох $13,9 млн із $37 млн премії, передбаченої правлінню за перемогу в Стокгольмському арбітражі.

Про це повідомляє Дзеркало Тижня.

Наглядова Рада «Нафтогазу» ухвалила рішення роздати співробітникам компанії близько $37 млн в якості премій за перемогу в суді над російським «Газпромом».

Кошти розподілять між 41 співробітником. Ідеться про тих, хто «прямо або побічно вніс значний внесок у досягнення результату».

«Згідно з даними декількох джерел, глава правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв отримав 207 млн грн (7,9 млн дол.). Всі, отримані на рахунок в Ощадбанку гривні, Коболєв вирішив витратити на покупку доларів США, вказавши причину: допомога сім’ї», – зазначено у статті.

Головному комерційному директору «Нафтогазу» Юрію Вітренку виділили 130 млн грн ($6 млн). Решту суми «першого траншу» розділять на рахунки інших «опосередковано причетних», що заодно гарантує, у разі необхідності, купу судових процесів при спробі вилучення.

Частина, яка залишилася – 25,6 млн дол. – буде виплачуватися три роки «виключно за умови успішного стягнення з «Газпрому» залишку виграшу».

За інформацією джерел видання, «стимулювати збираються знову переважно Коболєва і Вітренка».

«Практичною роботою займатимуся юристи і за окремі гроші», – підсумував автор публікації.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв