Нацбанк хоче отримати три транші від МВФ уже цього року

211
Заступник глави Національного банку України Дмитро Сологуб заявив, що регулятор має намір уже до завершення 2016 року отримати три транші від МВФ.

Відповідно до плану роботи, Міжнародний валютний фонд здійснить три перегляди програми співпраці з українською стороною, завдяки чому в підсумку керівництво Нацбанку хоче отримати три кредитних транші.
Заступник очільника НБУ зазначив, що рішення щодо чергового траншу Фонд ухвалюватиме в липні поточного року, проте враховуватиме при цьому березневі показники, а під час наступного засідання у грудні звертатимуть увагу на показники за вересень.
Дзеркало тижня нагадує, що 18 травня цього року в Україні завершила свою роботу місія Міжнародного валютного фонду. На думку заступника глави Міністерства фінансів Юрія Буца, Рада директорів МВФ уже в червні розгляне питання щодо продовження співпраці з українською стороною. 
Нагадаємо, програму співпраці з Фондом влада узгодила ще 2015 року. Угода передбачає отримання кредитних траншів загальною сумою понад 17 мільярдів доларів, проте станом на сьогодні Україні вдалося отримати лише 2 транші, сума яких становить менше ніж 7 мільярдів доларів.

Коментарi

Коментарiв