Керівництво «Нафтогазу» вважає захмарні мільйонні премії «адекватними і вчасними»

403
Вітренко переконаний, що його з Коболєвим премії нібито абсолютно адекватні

Головний комерційний директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко заявив на своїй сторінці в Facebook, що обговорення захмарних премій працівникам компанії використовується для «викликання заздрості та злості».

«Премія, яка використовується для того, щоб у суспільстві викликати злість, заздрість та ненависть, стосується останнього виграшу у Стокгольмі по транзитному контракту. Як я вже писав, у цьому арбітражі ми заробили більше 8 тис. гривень кожній українській родині, з яких 3,8 тисяч вже фактично було стягнуто з «Газпрому», – зазначив посадовець.

За його словами, за рахунок цих коштів «Нафтогаз» заплатив за газ для України: «Іншими словами, ці кошти були стягнуті не грошима, а газом».

Також Вітренко заявив, що якщо порівняти виплачені премії з фактичним прибутком кожної української родини, «то це 38 гривень»: «38 гривень порівняно з 3 800 гривень – це забагато? Великою сума премії стає тільки коли помножити 38 гривень на кількість українських родин. Але тоді потрібно помножити на цю кількість і 3 800 грн, щоб зрозуміти, який загальний фінансовий результат принесла команда, яка отримала премії».

«Підсумовуючи, розмір премій є адекватним. Рішення було зваженим, вчасним і обґрунтованим. Призначалися премії спеціальним незалежним органом і тільки за конкретний вклад у перемогу, відповідно до закону і міжнародних стандартів. Пов’язані вони тільки з перемогою у Стокгольмі», – підсумував представник

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв