Нацбанк друкуватиме гроші для інших країн

309
НБУ почне друкувати гроші не лише для України

Національний банк України і компанія Crane Currency підписали договір про співпрацю в галузі виготовлення грошових знаків.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

«Наш Банкнотно-монетний двір має повний цикл виготовлення грошей, від розроблення дизайну до виробництва захищеного паперу та, власне, друку банкнот. У кооперації з Crane Currency ми готові запропонувати увесь свій досвід та виробничі потужності для виготовлення грошових знаків на замовлення інших країн», – заявив очільник НБУ Яків Смолій.

За його словами, центробанк пишається тим, що такий потужний, глобальний виробник банкнотного паперу, банкнот та технологій захисту грошей, як компанія Crane Currency, зацікавлений у співпраці з ним.

У свою чергу президент компанії Crane Currency Аннемарі Уотсон підкреслила, що під час минулорічного візиту була вражена сучасною технічною базою та технологічними можливостями і професійними якостями працівників Банкнотно-монетного двору: «Тому я сподіваюся, що цей договір стане основою для розширення спільних довгострокових проектів».

Документ має на меті врегулювання ділових відносин між НБУ і компанією Crane Currency, що дає змогу розміщення іноземних замовлень на виробничих потужностях українського Банкнотно-монетного двору.

Водночас основним пріоритетом для Банкнотно-монетного двору є виробництво національної валюти, банкнотного паперу для неї та вітчизняних цінних паперів.

Довідка. Crane Currency є відомою світовою компанією і надійним партнером більш як 50 центральних банків (США, Великої Британії, Швеції, Мексики, Ніґерії, Малайзії, Індії та інших), яким постачає захищені банкноти, банкнотний папір та захисні елементи.

Зокрема, CraneCurrency уже майже 140 років постачає банкнотний папір для виготовлення валюти Сполучених Штатів Америки.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв