Тарас Загородній: Країна неляканих ідіотів, або вчіться красти красиво. По-європейськи

322
Тарас Загородній, політичний експерт

Експеримент з призначенням «чесних і прозорих» іноземців саме час визнавати проваленим. Нав’язані нам іноземці під тиском МВФ, всяких світових банків під завивання грантоїдів і корисних ідіотів виявилися звичайними відмороженими мародерами – до прикладу, як бандитське угруповання «Коболєва-Вітренка».

Якась Клер Споттісвуд, яка з якогось дива очолює Наглядову раду «Нафтогазу» (тобто вищий орган управління) написала Кабміну гранично хамський за своїм змістом лист. Мовляв, «не ваше собаче діло, як ми тут з Коболєвим і Вітренком пиляємо незароблені гроші». Тобто тітка пише власнику підприємства «йди на х*р». Мені от цікаво на якій хвилині після отримання такого хамського листа ця тітка летіла б шкереберть з будь-якого іншого підприємства на Заході? А тут можна, оскільки навколо натовп захоплених ідіотів на зарплаті (грантоїди) і просто «корисних ідіотів» (тобто безкоштовно) готові аплодувати тобі за те, що ти їх хочеш пограбувати.

Щось я не пам’ятаю, щоби ця тьотя-мотя критикувала «Північний потік»? Засипала листами британський і німецький уряд. У чому її сенс? Красти гроші, які під тиском її поплічників з МВФ і ЄС збирають з населення?

Пішли під три чорти! Цю лавочку з передачею стратегічних підприємств злодіям з ЄС час припиняти! Крадуть вони ще нахабніше за наших олігархів. Тільки під красивими гаслами «Все – ЄС». З голою дупою.

Джерело: Тарас Загородний

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв