Мінфін виступив проти перегляду умов реструктуризації боргу

211
Міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що нині не бачить потреби й можливості для перегляду умов реструктуризації державного боргу.

За словами глави Міністерства фінансів, новий склад Кабінету Міністрів не переглядатиме умов реструктуризації боргу, оскільки це питання вже узгодили з кредиторами й давно закрили − передає Дзеркало тижня.
«Я нині не бачу, як переглядати ці умови, а я сам був в інвестиційному середовищі. Треба передбачити інші інструменти, вони існують, але щодо перегляду я не бачу ні можливості, ні доцільності», − наголосив високопосадовець.
Крім того, чинний очільник Міністерства фінансів відмовився оцінювати реструктуризацію, здійснену командою колишнього міністра фінансів України Наталії Яресько. Данилюк зазначив, що вважає це некоректним.
Додамо, нещодавно Данилюк додав до своєї декларації про доходи відомості про володінням двома компаніями на Кіпрі й однією − на Кайманових островах. Раніше він заперечував цю інформацію.
«Я вношу зміни до своєї декларації й хочу вибачитися перед суспільством – уся ця інформація мала бути коректно задекларована мною «з першої спроби». Я не займався бізнесом із моменту переїзду до України 2010 року, а тому не мав і не маю конфлікту інтересів під час перебування на держслужбі. Але, згідно з отриманою інформацією, я досі залишився формально директором у трьох компаніях – дві компанії на Кіпрі й одна на Кайманових островах. Вони входили до групи компаній, якою я керував як один із директорів, тобто як найманий менеджер, який діяв в інтересах інвесторів. Я дав інструкції щодо виведення мене з керівних посад і мої колишні партнери разом із юристами завершують відповідні процедури», − заявив чинний глава Мінфіну.

Коментарi

Коментарiв