Міклош назвав єдиний метод для подолання бідності

255
Член національної ради реформ,  колишній віце-прем’єр-міністр Словаччини Іван Міклош назвав реформи єдиним методом боротьби з бідністю в Україні.

«Єдиний метод подолати бідність – реформи. Ще раз. Реформи – це не причина низьких доходів. Реформи – це метод для зменшення бідності. Лише економіка, що зростає, допоможе з цією проблемою впоратися. Економіка, яка залучає інвестиції. Яка сама себе відновлює», – зазначив в інтерв’ю Лівому берегу Міклош.
Він наголосив, що в цьому напрямі вже зроблено багато кроків, оскільки дефіцит публічних фінансів України скоротився з понад 10% 2014 року до менше ніж 2% минулого року.
«Колишній міністр фінансів України Наталія Яресько зробила диво. Не знаю жодної іншої країни, яка б так різко скоротила дефіцит. Це справжнє досягнення», – наголосив член національної ради реформ.
Крім того, високопосадовець підкреслив важливість постійного роз’яснення необхідності запровадження реформ у державі: «Люди не розуміють, звичайно, як фіскальний дефіцит пов’язаний з їхнім життям. Хоча зв’язок є найбезпосереднішим. Фіскальна консолідація – одна з необхідних умов для подальшого зростання економіки.  Й іншого шляху зробити це просто немає».

Коментарi

Коментарiв