Сергій Якимчук: Чим «євробляхери» відрізняються від Порошенка і Ко чи Ахметова?

365
Сергій Якимчук, активіст

Другий день поспіль отримую листи чи то від «бляхерів» чи то від людей, які в цьому бізнесі, тому, щоб не повторюватися що разу, напишу тут і постараюся пояснити черговому «дуріку, пачєму валодька сбріл уси».

Головна теза від друзів, мовляв «бляхери» це чуть не революціонери сьогодення, які нарешті виступили проти системи і Порошенка, тому їх треба підтримати, мовляв це може перерости в новий Майдан і це шанс, і так далі і так далі.

Б-р-р-р-р…

Друзі, я справедливо вважаю Порошенка корупціонером, брудним олігархом, який звів нанівець потуги Нації після Революції Гідності і за це зневажаю його і пишу про це.

Але це ще зовсім не означає, що я підтримаю, наприклад, Ляшка з Мосійчуком чи Мураєва з Рабіновичем, які вирішать захопити владу і скинути пороха.

Розумієте?

Чи зміниться життя українців в Україні якщо при владі одні бандити змінять інших? Це перше.

І по-друге, звідки оця маячня і бажання називати «бляхерів» революціонерами?!

За що виїхали чи вийшли «бляхерів» під ВР?

За свої шкурні інтереси? Правда?

Тобто сьогодні вони хочуть щоб прийняли під них якийсь Закон, який би заднім числом легалізував їхні злочини: ухиляння від сплати податків, порушення митного законодавства і так далі.

А скажіть мені, а чим ваші Бля-Хєри відрізняються від Порошенка і Ко чи від того самого Ахмєтова?

НІЧИМ ВОНИ НЕ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ!

«Бляхери» скаржаться, на великі податки і недолуге митне законодавство в Україні. Тому вони завозять собі машини і торгують ними шукаючи прогалини в законі і відмовляються платити тут податки в Україні, бо мовляв десь там в Європі податки і мито в рази менші а ніж в Україні, тому їм не вигідно.

Правильно?!

Так і Порошенко з Ахмєтовим також постійно скаржаться, на великі податки і недолуге митне законодавство в Україні. Саме тому вони виводять свій бізнес в офшори і в сліпі трасти шукаючи прогалини в законі і відмовляються платити податки в Україні, бо мовляв десь там на Кіпрі чи на якихось Віргнських островах податки в рази менші а ніж Україні. Правильно?! Я нічого не переплутав?

ТО ЧИМ ВОНИ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ?

Нічим. Просто сотні «маленьких порошенків» прийшли до великого порошенка, щоб той і їм дозволи також вкрасти і відкусити від держави.

Владі вигідні саме такі «протестні акції», і їх навіть не будуть розганяти, бо ворон ворону око не видзьобає, як то кажуть. Мовляв, добре підемо вам на зустріч, ви не заважаєте красти нам, а ми – дозволимо вкрасти трошки і вам. Держава не збідніє. І так, до речі вважають як одні так і другі.

А як же Закони? Держава? То давайте вже нарешті відмінимо митну і податкову службу разом з прикордонною і самими кордонами і проголосимо себе Сомалі, а для початку розграбуємо в себе всі супермаркети, пам’ятаєте як колись російськомовні в Лугандоні навесні 2014 року?

В Україні до влади мають прийти нарешті українці, і в державі має бути повага до Закону і верховенство права, бо права однієї людини закінчуються рівно там, де починаються права іншого громадянина.

Джерело: Сергій Якимчук

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв