Тарас Загородній: Рубрика «Не плутайте особисту шерсть із державною!»

321
Тарас Загородній, політичний експерт

Дуже своєчасне рішення. Особливо в зв’язку із злочинним угрупованням Коболєва-Вітренка і «чесними і не менш» прозорими «іноземцями», які до них приєднались і яких нам нав’язали всякі Світові банки і МВФ.

https://www.pravda.com.ua/news/2018/07/18/7186688/

Бонуси та інші премії є нагородою за роботу і обговорюються завчасно. І виплачуються з грошей, які ВЖЕ надійшли на рахунки компанії.

Тут на обличчя ознаки статтi 84. Розкрадання державного або колективного майна шляхом привласнення, розтрат або зловживання посадовим становищем. До 5 років з конфіскацією всього непосильно нажитого. Чому?

  1. Наглядова рада нарахувала «бонуси» на суму в 4,5 мільярда доларів, а не 2,5 млрд які де-факто в теорії зайдуть (коли невідомо).
  2. Грошей на рахунках немає.
  3. Свій відсоток за роботу вже отримали юристи. Злочинне угруповання Коболєва-Вітренка та іноземців до судового процесу жодного відношення не має.

Не можуть собі в заслугу ставити модні «реформатори» і збільшення «прибутку» «Нафтогазу» і теж отримувати за це бонуси, оскільки:

«Нафтогаз» – природна мопонолія і всі «успіхи» «реформаторів» пов’язані зі зловживанням монопольним становищем. Тобто тупо необґрунтовано підняли ціни на газ і обклали економіку новим податком. А за це не бонуси отримувати треба, а сидіти до 7 років за статтею 228 КК.

Стаття 228. Примушування до антиконкурентних узгоджених дій.

Це виражається в примушуваннi до антиконкурентних узгоджених дій, які заборонені законом про захист економічної конкуренції, шляхом заподіяння матеріальної шкоди.

А це постійно відбувається:

– «Нафтогаз» створює штучні борги підприємствам ТКЕ;

– Не розраховується з «Укргазвидобуванням»;

– Намагається монополізувати ринок аж до кінцевого споживача.

І це замість того, щоби почати ліквідувати «Нафтогаз» як зайву прокладку, яка нічого не виробляє.

Але цинічним хлопцям все одно, що в країні війна, грошей не вистачає на найнеобхідніше. Головне – побільше урвати і вчасно заплатити своїй PR-обслузі й залучити «корисних ідіотів», які в угарі єврокарґокульту готові підтримати будь-яку маячню від цих відвертих бандитів.

Джерело: Тарас Загородний

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв