РФ повертається в період застою, − російський оглядач

166
Російський економічний оглядач Максім Блант спрогнозував, що РФ зовсім скоро повернеться в часи застою, оскільки намагатиметься жити лише завдяки резервам до президентських виборів 2018 року.

У статті для Донбас. Реалії Блант висловив думку, що Президент Російської Федерації Владімір Путін найближчим часом робитиме акцент на спробі домогтися пом’якшення санкцій, проте міжнародна спільнота навряд чи погодиться на це.
«Якщо говорити про прогнози на найближчі півроку, то я не думаю, що санкції будуть посилюватися, тому Росія нині не зацікавлена в ескалації напруженості на Сході України у Криму. Відповідно, Путін робитиме все для того, щоб санкції зм’якшували, або зовсім скасовували», − зазначив експерт.
Він також констатував, що останнім часом Російська Федерація втратила свій статус частини світової економіки: «Протягом останніх півроку часто чути про те, що РФ почала адаптуватися до режиму санкцій, і «навіть якщо санкції залишаться назавжди, то ми проживемо, не вмремо, нічого страшного». Але найбільша проблема в тому, що режим санкцій вплинув на економічну систему в Росії. В тому сенсі, що країна перестала бути частиною світової економіки. І, кажучи, що ми адаптуємося до режиму санкцій, говорять правду – до всього людина звикає. Людина може обійтися без унітаза, без гарячої води, ходити в будочку на вулицю і нічого. Ніхто ж не помре від цього. І мільйони людей так живуть. Інша справа, добре це чи погано. Поки Російська Федерація повертається в часи пізнього «застою». Всі ніби теж були одягнені, ситі, але це була зовсім не та країна, якою була Росія ще 7-8 років тому».

Коментарi

Коментарiв