Олександр Кочетков: Барижний підхід влади криміналізує професійні спільноти українців

413
Олександр Кочетков, політолог

Багато хто вже обурився цинічним трюком Президента Порошенка, за пропозицією якого депутати викреслили із закону про збереження українських лісів «заготовку дров». Що фактично відкриває можливість необмеженого вивозу з України цінного лісу-кругляка під виглядом цих самих «дров».

Але не береться до уваги іще один принциповий момент. Такий барижний підхід розбещує і криміналізує цілі професійні спільноти українців.

Це лісоруби, які прекрасно бачать, що вони заготовляють аж ніяк не дрова. Це перевізники, автомобільні та залізничні, які теж не сліпі і бачать, що везуть. Далі митники і прикордонники, готові визнавати дорогоцінний ліс за викидні дрова. А іще СБУ, МВС, прокуратура, які дивляться на все це беззаконня крізь пальці.

Тобто, це підхід, який породжує злочини, зведені у статус державної системи.

І кожен її гвинтик виправдовує себе тим, що це все придумали і організували великі люди з самої столиці, а він на своєму місці тільки виконує команду. За гроші, звичайно, як і всі навколо.

Ось що найстрашніше – згода багатьох із очевидним беззаконням!

Більш того, спробуй хтось припинити цей злочинний бізнес, що знищує загальнонаціональне надбання, і «заготівельники дров» почнуть обурюватися, намагатися протистояти наведенню порядку, як це відбувається з тіньовими шукачами бурштину.

І точно така ж підла система діє при нелегальному перевезенні товарів через лінію розмежування на Донбасі.

Однак і це ще не все.

У «дров’яну» схему виявляються втягнутими європейці. Їхні прикордонники і митники, їхні виробники меблів і інших дерев’яних виробів, які теж усе розуміють і йдуть на змову з власним сумлінням, порушуючи власні закони. Оскільки в ЄС діє закон, який прямо забороняє придбання лісу та іншої сировини, якщо походження його незаконне або сумнівне.

Так у яку Європу нас веде влада на чолі з ПОПом? У криміналізовану і корумповану за нашим образом і подобою?

Та не пустять нас таких ні в яку Європу: висмокчуть ресурси і відвернуться байдуже!

Ось тому я так наполягаю на косметичних змінах нашої політичної системи, а на повному її демонтажі і побудові іншої, справедливої ​​і ефективної, в якій появи «дров’яних» і подібних схем стане неможливим у принципі.

Джерело: Олександр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв