Олександр Кочетков: Маркер блошиного ринку

337
Олександр Кочетков, політолог

Розумію – економіка, критерії, маркери… Все, як у людей, яких в гарвардах вчать. Але у мене є свій власний показник стану економіки в країні.

Регулярно буваю на Петрівці (зараз Почайній). Там, де закінчується книжковий ринок, починається стихійний, блошиний. Там торгують в основному пенсіонери, намагаються продати всілякі дурниці. Торгують ті, кому на пенсію не прожити, а жебракувати біля метро поки соромно.

У 1994-1996 роках цей стихійний ринок тягнувся аж до шляхопроводу через залізничну колію. До 2004 року цей ринок практично розсмоктався, торгували тільки одиниці, «з любові до мистецтва». Згадаймо, тоді з економікою в Україні було дійсно непогано.

У неділю поїхав в «Розетку», вона переїхала на Петрівку. І був просто шокований: стихійний ринок не тільки доріс до шляхопроводу, він перейшов через нього і тягнеться до Новокостянтинівської та ще далі вгору по Теліги.

І вже не треба нічого казати про 144 успішні реформи, про якийсь економічний ріст і про те, хто кому покаже, як треба управляти країною…

Джерело: Олександр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв