Олександр Кочетков: Влада впевнена, що українці мають курячий інтелект

371
Олександр Кочетков, політолог

У Києві увімкнули опалення. Це при тому, що його потрібно було вмикати у тому разі, коли середньодобова температура тримається нижче +7 градусів протягом трьох діб. А вдень на вулиці +22 градуси, вночі +8.

Ні, комунальники столиці не винайшли нову «неевклідову» арифметику.

Відверто передчасне включення опалення можливо тільки в одному випадку: якщо керівництво міста – у долі від теплопостачання та іншої «комуналки». І чим раніше, тим їм вигідніше. Оскільки в іншому випадку вони навпаки всіляко затягували б запуск опалювального сезону, щоб заощадити паливо і не вийти за ліміти. Із чим ми неодноразово стикалися в попередні роки.

Одночасно Кабмін ухвалив рішення про безпрецедентне підвищення цін на газ для населення. Тобто, при невловимому, на рівні похибки вимірювання, зростанні ВВП країни і падіння реальної купівельної спроможності населення влада хвацько витворяє такі фокуси з тарифами.

І це напередодні президентських виборів!

Ідея влади проста і цинічна. Вона впевнена, що інтелектуальний горизонт в українців, як у курки, яка пам’ятає тільки про те, що бачить безпосередньо перед собою. Тому зараз можна підняти ціни на все, поправити за наш рахунок дірявий (бо розкрадають!) бюджет, а безпосередньо перед виборами з грошей, відібраних у населення через підвищення тарифів, підняти мінімальну зарплату. І фарисейски видадуть цю аферу за «турботу про людей». А затуркані бідами і проблемами люди на знак вдячності знову за цю владу проголосують.

Ті, хто дорвалися до влади, навіть не вважають це маскуванням. Вони не ховаючись нахабно лізуть в нашу кишеню, примовляючи «Не смикайтесь, терпіли, а то ми нацькуємо на вас Путіна!».

Влада Януковича була бандитською. Однак вона не була такою підлою, як ця влада бариг. Нинішні планують запакуватися за всяку ціну і потім або відкупитися, або втекти.

Не вийде. У януковичів не вийшло, і у цих теж не вийде. Тим більше, що вони в своїх меркантильних справах уже залізли в духовну сферу і замахнулися на приватизацію Бога. А це загрожує.

Вважаю, вкрай затребуваними і важливими після зміни влади виявляться ті підрозділи українських силовиків, які займаються поверненням втікачів чиновників і вкраденого ними.

Джерело: Олександр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв