Юрій Касьянов: Відродження України почнеться з виробництва реального національного продукту

171
Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Без розвиненої промисловості Україна не зможе розраховувати на реальну незалежність. Ну, правда, тут же не туристичний рай, а експорт сільськогосподарської сировини і корисних копалин прирікає нас на жалюгідне існування на задвірках цивілізації. При цьому наша компрадорська, сировинна буржуазія, яка заробляє на статусі України як колонії, ніколи не буде зацікавлена ​​в реальній незалежності країни.

Авіабудування лежить, автомобілебудування практично немає, суднобудування розгромлено, ракетобудування існує хіба що на папері, електронна промисловість ліквідована, виробництва засобів виробництва верстатів, обладнання, апаратури теж немає. Академічна наука займається здачею в оренду своїх колишніх дослідних корпусів. ВНЗ, навіть технічні, готують більше бухгалтерів і маркетологів, ніж інженерів і технологів. Середньо-спеціальну технічну освіту знищено на корені…

Відродження України почнеться з виробництвом реального національного продукту з високою додатковою вартістю верстатів, приладів, автомобілів, літаків, ракет. З цього не так давно почалося відродження Китаю, Південної Кореї, Західної Німеччини… будівництво сучасного Ізраїлю. Іншого шляху немає. Країна з філософією «купи-продай», де офісних працівників в сотні разів більше, ніж тих, хто реально годує націю, навічно приречена бути резервацією дурості, ліні та безвиході. Нехай навіть і національною резервацією з мовою і у вишиванках.

Ми вже докотилися до того, що не зробимо навіть паровози… А ви кажете блокчейни…

Джерело: Юрий Касьянов

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв