Сергій Іванов: Політичний популізм – зручний, але дуже дорогий феномен

218
Сергій Іванов, блогер

Все частіше натикаюсь на фразу «за Януковича такого не було» в дописах френдів, мовляв, такий несамовитий зараз бєспрєдєл – донецькі позаздрили б.

Я чудово розумію рівень зневіри та розчарування в суспільстві, але все ж не варто спотворювати реальність, нехай і на догоду своїм рефлексіям.

Сьогодні побачив дуже цікавий графік співвідношення державного боргу до ціни на російський газ для України. При співставленні цих фінансових показників, стає очевидною злочинна схема, коли позичені у МВФ гроші українська влада дерибанила з «Газпромом», внаслідок чого державний борг невпинно зростав.

Так, сьогоднішня лідерка президентських рейтингів набралася $ 26 млрд боргів, а відомий нині експерт з усіх питань Азаров, прем’єр часів Януковича – $28,2 млрд. Неймовірно успішний державний менеджмент, браво.

Після Революції, за прем’єрства Яценюка, держборг зменшився на $1,3 млрд. Далі, вже за Гройсмана, попри зниження ціни на газ, борг знову почав зростати, і цей факт викликає питання. Невже зараз ситуація складніша, ніж у 2014-му?

Я не намагаюсь вплинути на ваші політичні симпатії, а нагадую, і, в першу чергу, собі самому, що політичний популізм – зручний, але дуже дорогий феномен.

Джерело: Sergii Ivanov

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв