Віктор Лешик: Переведення своїх грошей Коболєвим і Вітренком – це жест невіри у краще майбутнє України

216
Віктор Лешик, журналіст

Цю подію з минулого тижня вважаю головною. Тільки не спішіть кривити губи в іронічній посмішці. Переведення преміальних мільйонів доларів Андрія Коболєва ( глави Нафтогазу) у США на рахунок мами. Перед цим свою премію перевів за кордон комерційний директор Нафтогазу Юрій Вітренко. Днями з’явилася і стаття Андрія Коболєва у НВ, у якій він фактично назвав Україну фейл-кейсом.

Коболєва і Вітренка вважаю найбільш успішними реформаторами за всю історію України. Вони не лише зсадили нас з газпромівської голки, але і з неймовірним фінансовим і політичним ефектом виграли у Стокгольмі суд у Газпрому. А що натомість? Було митницею особисто проти Коболєва виписано штрафи на мільярди гривен. Фейсбучному остракізму піддано і засуджено самим прем’єр-міністром премії за Стокгольм. Ну і нарешті, кабмінівське рішення минулого тижня – 90% прибутку Нафтогазу перераховувати в держбюджет.

Переведення своїх власних грошей Коболєвим і Вітренком – це жест невіри у краще майбутнє України, це фактично прапор капітуляції перед тотально корумпованою системою, якій не потрібні ефективні сучасні технократи. Дуже хочу помилитись. Але на світі є двічі речі, які краще будь-яких слів свідчать про щирість намірів і дій – смерть і розпорядження власним капіталом.

Джерело: Віктор Лешик

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв