Юрій Касьянов: Українська економіка – це насос із перекачування грошей від бідних до багатих

211
Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Правда про Україну, українську політику і економіку проста і нехитра – тільки за останній рік статки найбагатшого «українця» Ріната Ахметова збільшилася на 76%, або на $5,3 млрд доларів. І тепер у нього – $12,2 млрд. Незважаючи на війну, на тягар військових витрат, на галопуючий зовнішній борг, на мізерний ріст ВВП, на грабіжницький тариф «Роттердам +»… Або – завдяки йому?..

Правда в тому, що в країні, де 85% економіки належить 5 сім’ям, де зовнішній борг зростає, доходи населення падають, а статки купки олігархів примножуються – у такій країні не може бути ні демократії, ні свободи слова, ні прав людини, ні законності, ні щасливого мирного життя в достатку.

Давайте дивитися правді в очі, поки це ще можливо хоча б на Фейсбуці – ми живемо не просто на задвірках цивілізації, в країні третього світу, в феодальної країні… Ми живемо як кріпаки, з яких сучасні феодали вичавлюють всі соки. Адже ці люди багатіють не тому, що вони винайшли новий кубик Рубика, новий Windows, або відправили ракету на Марс. Ні. Вони багатіють тільки тому, що ми – бідніємо. Українська економіка – це такий насос з перекачування грошей від бідних до багатих. Від кріпаків до феодалів.

Одним – національні багатства. Іншим – Томос. Із надією на кращу загробне життя.

Джерело: Юрій Касьянов

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв