Назар Приходько: Захворіти в Україні у вихідні означає померти

291
Назар Приходько, журналіст і волонтер

Пост на загал:

Так сталося, що другий день поспіль у мене сильні пекучі болі в грудях. Це може бути серце. Завдяки Подрузі, яка зв’язала мене зі своєю знайомою лікаркою дізнався, що це дійсно міг бути сердечний приступ. Порадила купити Корвалол та, обов’язково Нітроґліцерин. І от якщо ці ліки допоможуть, особливо Нітрогліцерин – значить ТОЧНО серце і треба викликати «швидку» аби зробити кардіограму.

Та я не простий хлопчисько 🙂 Думаю: «Та! Схожу в поліклініку чорнобильську, вона в 300 метрах від будинку де я живу. Там страхова медицина, платиш гроші – всі двері відкриті, а головне – якісно все роблять».

Буквально перед виходом вирішив сказати про це мамі, ну аби нервувала менше, що в принципі – все добре, ходжу своїми ногами, ліки піду куплю, а там в поліклініку. А мама каже: «Вона сьогодні закрита»… Я розгубився, бо європейський менталітет, набутий в дитинстві – нікуди не подінеш. Кажу: «Як це? А чергові лікарі, а те, що там все за гроші якщо ти не «чорнобилець»?» Мама каже пофіг – не працює і все.

Думаю: «ОК, сходжу в районну, на Пімоненка», озвучую цю альтернативу мамі – знову фіг там. Не працює, каже. Я пішов в Ґуґл, аби пересвідчитись у цьому дніщі, і да – ані чорнобильська поліклініка при Обласній лікарні, ані районна поліклініка Шевченківського району №2 – не працює. Себто, виходить так, що в разі чого – ТІЛЬКИ «швидка». Лікарка з якою я говорив по телефону сказала, що НАЧЕБТО вони їздять на таке ЩЕ. Ну а якщо ні? Все ж, мені 33, а не 80, хоча… До 80 вони точно не приїдуть. Скажуть «вікове»…

Про що це говорить? 21-е століття, ЦЕНТР столиці України, а нічого не працює. Захворів у вихідні – здохни. Ну або тобі пощастить, і ти таки зможеш дочекатися «швидкої». Медична реформа? Ні, не чув. Піду в аптеку. Треба купити вказане.

Джерело: Назар Приходько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв