Сергій Якимчук: «АвтоЄвроСила» – це сучасне «МММ»

207
Сергій Якимчук, активіст

Навіть не знаю, з чого почати…

Знаєте, мені ніколи не шкода п’яницю, який пропив зарплату, чи наркомана, який помер від передозування. Мені не шкода педофіла чи злочинця, який плаче, отримавши тяжкий вирок у суді. Так само мені не шкода контрабандиста, який попався, чи наркотрафіканта. Мені не було шкода «акціонерів МММ» і вкладників «Банку Михайлівський».

Одного разу мій товариш, наприклад, купив в циганів крадене золото, яке ті хотіли дуже швидко продати…. купив майже на три тисячі доларів. Він дуже тішився, бо вірив, що то золото коштує мінімум утричі дорожче, він радів, що вигідно вклав свої гроші, і йому було насрати, що цигани те золото в когось вкрали і ті люди можливо навіть плакали. Він рахував свій навар. Потім, правда, плакав він, бо золото виявилося фальшивим і звичайним металом. Ви запитаєте, чому він не запідозрив і не провірив у спеціалістів? А він купився тому, що цигани йому казали: «Продаємо швидко і дешево бо воно крадене, до спеціалістів не підем – крадене ж!», – незаконне воно завжди дешевше. Мені також не було його шкода, тим більше, що я його про це попереджав.

Так от, майже цілий тиждень дивлюся новини про тих бідних Бля-Хєрів. Ось бідкається якийсь російськомовний кремезний чолов’яга з Миколаєва, мовляв, не знає, що тепер робити, бо він придбав собі десятирічний Мерседес «S» класу з чотирьохлітровим дизельним двигуном і йому треба заплатити мито понад три тисячі євро, а у нього зарплата всього десять тисяч гривень… Для тих, хто не знає, скажу, що Мерседес «S» класу це найдорожчий седан в Мерседес. На таких машинах їздять міністри, дипломати і так далі, Порошенко на такому приїзжав на свою інавгурацію. В мене питання… А де в людини були мізки, коли він купував таке авто?! Та в цій машині масло поміняти в коробці буде коштувати близько двадцяти тисяч! А заправляти?! А обслуговування?! Я, наприклад, заробляю набагато більше, але я купив собі офіційний «Фольксваген Пассат» 2013 року, бо я мушу думати, як і за що я буду обслуговувати своє авто і утримувати сім’ю. А, він повірив лідерам автосили, що можна і так їздити і насрати на закони?! А, хотів краденого золота?! Тому мені таких бовдурів не шкода.

Взагалі, зараз дуже багато цих Бля-Хєрів плачуть бо не можуть навіть при наявності коштів законно розмитнити свої машини. Чому? А не можуть вивести кінці з кінцями і найти справжніх власників, особливо ті, чиє авто ввезли під видом тимчасового ввезення.

Хочу звернути увагу, що вся ця «автосила» – це взагалі таке собі сучасне «МММ».  Ну, судіть самі.  В Україну кажуть завезли майже ТРИ МІЛЬЙОНИ таких автівок, якщо ви переглянете сторінки лідерів чи наближених до цієї організації, то де-не-де, все ще є (бо вже швидко видаляють) телефони про послугу «Прігонім авто». Вартість послуги складала від 950 до 1600 євро! Виходить, це викачали з Бля-Хєрів і українців більше трьох мільярдів євро! Як вам така сума?! Правда кажуть деякі журналісти що це схема на високому рівні, що за цим всім і на митниці, і нагорі стоїть сам Гройсман, мовляв, це він собі на вибори збирає. Але то таке, не впійманий – не злодій. Слухи. Тобто лохів в чергове кинули на гроші, бо половина цих машин взагалі мутні і темні, деякі взагалі крадені, деякі не знімуться з обліку в країнах ЄС.

Днями знову пройшло в новинах, що деякі фірми продають людям фальшиві документи на такі машини. Хто за цим стоїть?! Якщо ви переглянете програму Скрипіна «16+» з лідером Бля-Хєрів Ярошевичем, то він там рекламує послуги про надання якихось там документів для розмитнення і бла-бла-бла. На різних сайтах і сторінках такі послуги коштують ще в районі 500-600 євро, мовляв, шукають через Інтерпол власника і привозять вам готові папери на ваше авто. Проблема тільки в тому, що всі ці папери це чергове ФУФЛО! Бо як мінімум Інерпол ніколи не мав таких фунцій! Найбільше мене розсмішило коли я взнав, що рядові Бля-Хєри взагалі плати членські внески і платили за вступ до організації!!! Це все одно якби я мусів платити щомісячно гроші попередньому власнику своєї машини.

На місці ошуканих Бля-Хєрів я би пішов у поліцію з заявою про шахрайство або до дому до того хто пригнав мені таку машину на бляхах і вимагав би повернути гроші! І поспішіть! Бо лідери автосили діють по плану і вже організовуються у політичну партію, щоб іти на вибори і отримати недоторканність. Гроші у них по ходу є, можна ще пару рендж-роверів спалити для агітації.

Як сказав один мій знайомий: «Життя – це театр, а лохи в ньому – всього лишень лохи!».

Джерело: Сергій Якимчук

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв