Віктор Лешик: Хоч у якомусь виші України вивчають досвід Китаю?

170
Віктор Лешик, журналіст

Зараз ставлю над собою експеримент. Свідомо піддаю себе урядовій китайській пропаганді: дивлюся телеканал, читаю китайські сайти, біопіки про Сі Цзіньпіня, вражаюсь економічним результатам – за 20 років ВВП Китаю виріс у 10 (!) разів. З 1981 року рівень бідності зменшився з 85 % до 15 %, тобто 600 млн покінчили з бідністю. На останньому з’їзді КПК взялася за екологію і кар’єрний ріст зараз у тих керівників, хто вміє в своєму регіоні берегти і відроджувати природу.

По освоєнню найновіших технологій КНР – лідер. З 1995 року кількість нових патентів, виданих китайським винахідникам, зросла у 29 разів. У 2007 році Китай випередив Німеччину за кількістю нових патентних заявок.
Висадка свого лунохода на темній стороні Місяця позначає амбітні плани Піднебесної у освоєнні космосу.
Права приватного підприємця захищені Конституцією. І всі пророцтва, що без демократії європейського зразка, все там розвалиться, досі не спрацьовують.
Цікаво, хоч у якомусь вузі України досвід Китаю вивчається? Чи нас ( судячи з найсвіжіших гендерних законів ВРУ) насамперед цікавить, як збільшити кількість судових позовів від жінок, якщо їхнє «так» чоловіки в ліжку неправильно зрозуміли.

Джерело: Viktor Leshyk

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв