Нардеп спрогнозував повний перехід України на газ власного видобутку

396
Народний депутат України від «БПП» Борислав Розенблат спрогнозував, що до 2020 року держава зможе повноцінно перейти на газ власного видобутку.

В ефірі 112 парламентар висловив думку, що до 2020 року Україна зможе не просто відмовитися від закупівлі газу в інших держав, але й розпочати продаж власного блакитного палива за кордон.
«Нині наша головна мета не субсидії, наша мета – енергоефективність. Якби ми сьогодні споживали в три рази менше газу, то сьогодні б не стояло це питання. Я хочу нагадати всім, що найголовніше питання не ціна вартості газу, сьогодні головне, − скільки ми споживаємо цього газу. Ми споживаємо втричі більше, ніж будь-яка країна світу. Якщо ми сьогодні зробимо все для того, щоб розпочати енергоефективність, створити робочі місця, створити всі можливості для того, щоб люди наповнювали за рахунок того, що заробляють кошти, то ми не будемо ставити питання газу. Не треба з газу робити зброю. Сьогодні за рахунок того, що ми підняли ціну на газ, так, це поганий шлях, але він сьогодні вірний, ми почали його заощаджувати. Ми не будемо залежні від газу, до 2020 року ми будемо споживати газу стільки, скільки видобули, ще, я вам обіцяю, що ми будемо його продавати за межі України», − зазначив нардеп.
«Сьогодні настав період, коли ми сфокусувалися на енергоефективності України, на тому, щоб отримувати свою незалежність за рахунок розвитку власного видобутку газу, впровадження альтернативних джерел енергії, нетрадиційних джерел палива. Я вважаю, що це напрям із надзвичайно високим потенціалом», − підкреслив Розенблат.

Коментарi

Коментарiв