Олексій Дорошенко: Хто з українців відчув «покращення»

185
Глава Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко

Чим ближче до виборів, тим більше чуємо про суттєве покращення рівня добробуту громадян. І на думку одразу приходить радянський анекдот про те, що скоро ми будемо жити при комунізмі. Перелік тих, хто так буде жити, додається. От так і перелік родин тих, хто відчув покращення, у нашому випадку знає вся країна.

Ми провели невеличкий експеримент і опитали кілька десятків людей із різних галузей: Чи побачили ви зростання своїх реальних особистих доходів на рівні 14% у минулому році? Ставили питання тим, хто працює в державному та приватному секторі, на державних підприємствах. Результат один: таких ми не знайшли. Так це столиця!

Телеканал НАШ також опитав декількох людей, один із яких підтвердив, що він став жити краще. Це була молода людина, сповнена оптимізмом.

Пам’ятаєте я викладав фото ялинки, прикрашеної грошима, із їдальні Верховної Ради? Після того мене просили написати, що ялинку прикрашали власними грошима, тому й то такі маленькі купюри, і що заробітна плата в них мала. Тобто навіть в українському парламенті люди заробляють не так, як хотілося б.

Наші дослідження купівельної спроможності за останні роки говорять, що покращення не відчула ні одна з категорій. Деяким не стало гірше жити, але й фінансових можливостей більше не стало. Тому говорити – не мішки тягати…

Джерело: Олексій Дорошенко

Постійне посилання

 

 

Коментарi

Коментарiв