Назар Приходько: Мінсоцполітики розродилося новою «креативною» ініціативою

174
Назар Приходько, журналіст і волонтер

Тут Мінсоцполітики, очолюване одіозним Ревою, розродилося новою «креативною» ініціативою.

Вона полягає в тому, щоб обкласти податками працівників ІТ-сфери. Річ у тім, що Мінсоц опублікувало на своєму сайті проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно підсилення захисту прав працівників та протидію застосування незадекларованої праці».

Якщо даний законопроект ухвалять, то головним його наслідком стане переведення співробітників з ФОП на оформлені трудові відносини. Головним чином це відіб’ється на ІТ-шниках, які працюють з аутсорсінґовими компаніями якраз як ФОП…

Про що це свідчить? Ні, не тільки про те, що Рева та його підлеглі «клініка», совок чи якось ще. Це свідчить про цілеспрямований наступ системи Державного управління на всі непідконтрольні їй галузі. ІТ-шники, станом на зараз, є найбільш непідконтрольними, ще й заробляють добре, при цьому абсолютно автономно від Держави. Ба більше! Ні для кого не секрет, що Українські ІТ-шники по праву вважаються одними з найкращих у СВІТІ!

І от, під соусом «захисту», Держапарат хоче підім’яти їх під себе, мати з них зиск, доїти як всіх інших бідолах, що мали необережність відкрити тут свій малий чи середній бізнес. В результаті – Україну з Держави перетворять на корпорацію горизонтального типу, на кшталт тої, що вже має Ахмєтов, до прикладу.

І в цій корпорації право на реальну вигоду матимуть обрані, які в залежності від ситуації на світових ринках вирішуватимуть не тільки питання по збільшенню чи зменшенню обсягів виробництва того чи іншого виду продукції, а й в залежності від зиску – кількість нас тут. Якщо вигідніше продавати на внутрішній ринок – хай будуть, а якщо на зовнішній, то достатньо й тих, хто буде здатен забезпечити роботу необхідних потужностей. Інші або хай валять, або хай подихають.

Поки що, це здається чорною фантасмогорією, але це поки що. Коли в цій країні дихнути не можна буде без податків або додаткових відрахувань – от тоді вже буде пізно, а поки не пізно – їх треба зупинити.

Джерело: Назар Приходько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв