Олексій Дорошенко: Який шматок стейка може собі дозволити українець, поляк і француз

210
Глава Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко

Скільки стейка може дозволити собі українець, поляк та француз

Асоціація постачальників торговельних мереж вирішила з’ясувати, скільки можна дозволити купити яловичини для приготування соковитого стейку в Україні, Франції та Польщі на мінімальну й середню заробітну плату. І порахували це за цінами французької мережі «Ашан», яка працює в кожній із цих країн.

Два тижні тому найдешевшу вирізку в Україні можна було купити від 139 грн за кілограм, у Польщі – від 183 грн, а у Франції – від 815 грн. Ми не брали до уваги м’ясо за акційними цінами та не враховували якість м’яса.

На мінімальну заробітну плату, яка становить €136, українець може собі дозволити погуляти на широку ногу з 30 кг (раніше помилково було вказано 40кг) яловичини для приготування смаженого стейка. Поляк, отримуючи мінімальну платню в €523, може зараз собі дозволити придбати 92кг якісної яловичини. А француз, на свої €1521, купує 57 кг.

На середню заробітну плату в €345 українець може собі дозволити 76 кг м’яса для стейка. Поляк, отримуючи в середньому в місяць €1075, може собі дозволити з’їсти з друзями 188 кг. А французу його €2911 вистачить на 112 кг.

От така смачна інформація. Бачимо, що різниця в кількості м’яса не така велика порівняно з різницею в мінімальній та середній заробітній платі між нашими країнами.

І ще на додачу, не можу не сказати, що в Україні є велика проблема зі вмістом антибіотиків у м’ясі та достатньо проблем із якістю. Тому нема впевненості, що стейк буде приготовлений із доброго м’яса. І хоча зараз найсуворіший піст у християн, однак не всі його дотримаються. СМАЧНОГО!

Джерело: Олексій Дорошенко

Коментарi

Коментарiв