Кабмін спрогнозував підвищення пенсійного віку

165
Міністр соціальної політики України Андрій Рева наголосив, що поки уряд не підвищуватиме пенсійний вік, проте в майбутньому доведеться зробити.

«Ось у нас не вистачає грошей у Пенсійному фонді. Ми їдемо займати на Захід, приїжджаємо в Німеччину, зустрічаємося з Анґелою Меркель і скорботно їй в обличчя говоримо, що у нас не вистачає грошей на пенсії. Про що вона подумає, як ви вважаєте, якщо вік виходу на пенсію в Німеччині 67 років?», − цитує РБК-Україна Реву.
За словами глави Міністерства соціальної політики, Україні рано чи пізно доведеться ухвалити відповідну реформу щодо підвищення пенсійного віку. У цьому аспекті він наголосив, що Білорусь і Молдова уже пішли на цей крок.
Нагадаємо, ще у травні Рева категорично спростовував можливість підвищення пенсійного віку і називав це «крайнім заходом, до якого уряд вдаватиметься лише у разі катастрофічності ситуації». Таку ж думку висловлював і віце-прем’єр із соціальних питань Павло Розенко: 
«Я можу чітко заявити, що уряд не вноситиме до Верховної Ради жодних ініціатив щодо підвищення пенсійного віку. Так, ми будемо працювати над системними змінами в пенсійній реформі. Разом із експертами ми будемо працювати з громадським суспільством і фахівцями над вдосконаленням солідарної пенсійної системи, але питання пенсійного віку на сьогодні знято з порядку денного».

Коментарi

Коментарiв