Міненерго пообіцяло вже за кілька років відмовитися від імпорту газу

261
Міністр енергетики й вугільної промисловості України Ігор Насалик оголосив, що відомство розпочало розробку проекту, який через кілька років дасть змогу відмовитися від імпорту газу.

«Міністерство розробило дуже цікаві програми, ми отримали хороші сигнали від інвесторів − це і завершення 3 і 4 блоків Хмельницької АЕС. Ми розробили програму, яку назвали «Кривою незалежності», де Україна через 4,5 року просто не буде імпортувати газ, і для цього є всі підстави», − зазначив в ефірі 112 Насалик.
Він наголосив, що відповідний проект повинні затвердити члени ради реформ під керівництвом Президента України Петра Порошенка. Крім того, під час цієї ради сторони розглянуть питання щодо збільшення видобутку блакитного палива приблизно на 6-6, мільярда.
Додамо, у травні Насалик оголосив, що відомство перебуває у критичному стані у зв’язку з блокуванням рахунків енергетичних підприємств: «Чи можемо ми реформувати енергетичний сектор, коли 30 мільярдів заборгованості? Тому я нині активно працюю для того, щоб розшити бюджетні заборгованості і залишити комерційні борги. Коли з’являються комерційні борги, то всі зрозуміють, яка їх природа створення та хто за ними стоїть».

Коментарi

Коментарiв