Тарас Загородній: Замість слухати поради багатих країн треба робити те, що й вони

226
Тарас Загородній, політичний експерт

У США – найнижче безробіття за 50 років.

Рубрика «Не слухай порад багатих країн про те, як вони стали багаті, а дивися, що вони ЗРОБИЛИ, щоб стати багатими».

Пам’ятаю, який крик стояв серед доморощених неолібералів та іншої грантоїдської публіки щодо дій Трампа для оживлення економіки. Ось тепер бачимо результати (безробіття на дуже низькому рівні й економічний ріст хороший):

1.Підняв мито на експорт сировини (від нас вимагають рівно навпаки. Наприклад, ЄС щодо лісу кругляку. Промисловість створює робочі місця всередині країни.

2.Лупив невигідні торгові угоди і лупив по головних експортерах у США готової продукції (Китай, ЄС). Від нас ця неоліберальна саранча на зарплаті в іноземних урядів вимагає слідувати «вільній торгівлі» з ЄС, де нам влупили мита і квоти, а їм – вільний доступ на наш ринок.

3.Зупинив переговори «про вільну торгівлю з ЄС», де однією з вимог був допуск виробників із країн ЄС у держзакупівлі. Зате нам нав’язали повний доступ без локалізації виробництв і посадили корумпованих петрушок (на кшталт Макса Нефьодова), які захищають інтереси іноземних виробників.

4.Давив на ОПЕК, щоб дешевше ресурси продавали. Це підвищує конкурентоспроможність американської економіки. Нас же ЄС змушує «ринкову ціну» (купляємо російський газ через європейське «Росукренерго» в Швейцарії). Убиваємо свою промисловість.

5.Давив на ФРС, щоб понижала резервну ставку. Нас же це неоліберальне мурло змушує ставити 18%, щоб заробляли паразити «неоліберала» Фурси.

«Неоліберали» і «незалежні грантоїдські експерти» – це синонім «шістки» транснаціональних корпорацій і іноземних урядів. На*ер давно посилати слід!

Джерело: Тарас Загородній

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв