Президент спростив процедуру залучення інвестицій в Україну

178
22 червня Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування обов’язковості державної реєстрації іноземних інвестицій».

Прес-служба Президента нагадує, що відповідний закон Верховна Рада України затвердила 31 травня поточного року.
Закон передбачає створення більш сприятливих умов для залучення інвестицій шляхом спрощення порядку їх залучення. Запроваджується заявницький принцип державного обліку інвестицій, відповідно до якого подання статистичної звітності про здійснення іноземних інвестицій буде здійснюватися підприємствами з іноземними інвестиціями та установами банку, − йдеться в повідомленні.
Також зазначено, що ухвалення документа створить необхідні умови для наближення українського законодавства до стандартів Європейського Союзу, а також допоможе спростити порядок залучення іноземних інвестицій у вітчизняну економіку та посприяє її відновленню й розвитку в цілому.
Додамо, нещодавно міжнародна інвестиційна компанія Dragons Capital констатувала, що протягом чотирьох місяців 2016 року до України надійшло вдвічі більше інвестицій, ніж протягом усього минулого року.

Коментарi

Коментарiв