Експерт спрогнозував долю курсу гривні

223
Директор економічних програм Центру Разумкова Василь Юрчишин спрогнозував долю курсу національної валюти на найближче майбутнє.

Станом на 28 червня курс долара США майже не змінився порівняно з минулим тижнем і залишається на рівні 24,88 гривень за долар. Експерти прогнозують, що така ситуація на українському валютному ринку залишатиметься сталою протягом найближчого часу.
«Найближчим часом навряд чи можна очікувати яких-небудь кардинальних змін. Тобто зараз помітна певна »консервація« ситуації. Вона може розглядатися і з позитивних, і з негативних сторін», − зауважив Юрчишин.
За його словами, позитивна сторона такої ситуації полягає в тому, що протягом найближчих кількох місяців не відбудеться погіршення стану вітчизняної економіки. Більше того, її показники можуть навіть покращитися, особливо якщо враховувати сприятливі умови для врожаю. 
Негативним же аспектом є той факт, що нині немає чинників зміцнення національної валюти в Україні, і, звісно, немає підстав говорити про активізацію реформування: «Таке коливання на рівні нинішнього значення триватиме навіть не впродовж 7-10 днів, а, я думаю, десь до першої половини серпня».
«Негативно вплинути на ситуацію з курсом валют може загострення російської агресії на Сході України. З іншого боку, якщо українська влада почне процес реформування, готуватиметься до прозорих приватизаційних конкурсів, це залучатиме інвесторів, а також призведе до збільшення валютних надходжень і зміцнення гривні», − підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв