Росія знову прогнулася під Україною через ціну на газ

239
Голова правління російського «Газпрому» Алєксєй Міллєр заявив, що підприємство готове постачати газ Україні за ціною 167,57 доларів за тисячу кубометрів.

«Ціна для України згідно з формулою ціни за контрактом 2009 року становить 167,57 доларів на ІІІ квартал. Попередній рахунок для компанії «Нафтогаз України» виставлено. Для того, щоб відновити поставки, фірма має всього лише зробити передоплату», − цитує 112 Міллєра.
Він наголосив, що «Газпром» готовий постачати такий обсяг газу українським партнерам, за який сплатить держава. Крім того, російська сторона не вимагає доповнень до контракту – для відновлення поставок необхідно лише зробити передоплату.
Голова правління російської компанії підкреслив, що «ціна газу для України є нижчою, ніж на європейських торгових майданчиках за нашим контрактом, і купівля нашого російського газу для України є вигідною». 
«Обсяги, які наші українські колеги заявляють на ІІІ квартал, досить значні − 3 мільярда кубометрів газу. І ці обсяги абсолютно виправдані. Ми дуже уважно стежимо, як Україна веде закачування газу в ПСГ. На жаль, до сьогодні відставання від графіка попередніх двох років із закачування газу в ПСГ становить вже понад 2,2 мільярда кубометрів. Це дуже-дуже великий показник», – зауважив Міллер.

Коментарi

Коментарiв