Гройсман пообіцяв створити групу для аналізу ціноутворення на газ

178
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував створення парламентсько-урядової робочої групи для аналізу ціноутворення на газ.

За словами глави уряду, ввечері 5 липня лідери парламентських фракцій узгодили створення робочої групи для аналізу ціноутворення на газ, що працюватиме близько тижня  – інформує прес-служба Кабінету Міністрів України.
Гройсман наголосив, що встановлена вартість блакитного палива є ринковою, й допоможе успішно протидіяти корупції: «Впровадження ринкової ціни на газ також дозволить збільшити видобуток українського газу, підвищити енергоефективність, сприятиме досягненню енергетичної незалежності держави. Ми будемо добувати наш український газ, будемо це робити таким чином, щоб стати енергонезалежною державою».
Прем’єр також зауважив, що КМУ лише встановив граничну ціну на газ, а інші тарифи на комунальні послуги формуватимуть відповідно до подання органів місцевого самоврядування, що у свою чергу перевірятиме Національна комісія з урегулювання  галузі енергетики й комунальних послуг.
За його словами, вимоги знизити вартість газу є економічно необґрунтованими, і скоріше є політично зумовленими. Крім того, він пообіцяв, що влада допомагатиме малозабезпеченим громадянам. 
«Нам всім потрібно боротися не за зниження тарифів, які вбивають взагалі все господарство, а за підвищення доходів людей. Над цим потрібно концентруватися, адже ціна на газ, яка встановлена в Україні, є ринковою. Коли є єдина ціна на газ і для видобутку українського газу – немає підстав для оборудок та корупції!», – підкреслив Гройсман.

Коментарi

Коментарiв