Гройсман пообіцяв зосередити роботу уряду на реформі зарплат українців

401
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що КМУ зосередиться на роботі щодо реформи заробітної плати. Крім того, відповідний законопроект внесуть на розгляд парламенту.

«Головний пріоритет уряду нині – відродження національної економіки. Популісти говорять про те, що треба багато витрачати грошей, але не говорять, як їх заробити. Тому ми отримали складну ситуацію в економіці. Я наголошую, ми можемо витрачати стільки, скільки заробляємо. Вважаю, що праця українців є недооціненою. Реформа заробітної плати повинна стати одним з головних пріоритетів, і ми незабаром внесемо пропозиції до парламенту щодо цього», – цитує ТСН виступ Гройсмана під час засідання Кабінету Міністрів.
Крім того, очільник уряду підкреслив, що нещодавно підписана Угода про зону вільної торгівлі з Канадою дає вихід на ринок обсягом у 500 мільярдів доларів і, відповідно, є чудовою перспективою для вітчизняного бізнесу.
«Головне – не заважати підприємцям. Я не буду терпіти штучні перешкоди, які створюють для бізнесу. Дав часу до Дня незалежності, щоб були напрацьовані рішення по типових порушеннях, таких як неповернення ПДВ, безпідставні кримінальні справи, неправомірні штрафи, тощо», – підкреслив Прем’єр.
«Продовжуємо налагодження якісної системи боротьби з корупцією. Будь-які корупційні ризики мають бути ліквідовані зсередини, тому я очікую 3-5 конкретних пропозицій по кожному міністерству. Підсумки плануємо оголосити публічно 9 грудня», – пообіцяв глава КМУ.
Нагадаємо, 11 липня Україна й Канада в рамках візиту канадського Прем’єр-міністра Джастіна Трюдо підписали довгоочікувану Угоду про зону вільної торгівлі. Експерти вже досить скептично відгукнулися про цю подію, оскільки, на їхню думку, це не вплине на розвиток української економіки в короткостроковій перспективі.

Коментарi

Коментарiв