Гройсман прокоментував заяви про «страшні рахунки» за комуналку

224
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман прокоментував заяви низки політиків про «страшні рахунки» за житлово-комунальні послуги, що чекають на українців восени.

«Популісти лякають тим, що восени люди отримають страшні рахунки. Це – відверта неправда. Якщо вартість комунальних послуг сукупно становитиме більше 15% доходу вашої родини, просто оформіть субсидію. По закону ви не повинні платити більше 15%. А для тих, хто раніше вже отримував субсидію, розмір сплати за комунальні послуги не зміниться. Подумайте, навіщо популісти сіють паніку і обманюють людей?», – написав у своєму Facebook глава Кабінету Міністрів України.
У доданій інфографіці до повідомлення Гройсман нагадав, що для громадян, які раніше отримували субсидії, не зміниться плата за житлово-комунальні послуги. Крім того, зазначено, що право на субсидії мають право люди, які орендують житло на підставі договору найму чи оренди, а також ті, якщо витрати на комуналку перевищують 15% доходу.
Нагадаємо, нещодавно політичний експерт Андрій Золотарьов прокоментував суперечку чинного Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана й колишньої глави уряду Юлії Тимошенко.
Гройсман звинуватив Тимошенко в популізмі та в тому, що вона під час свого прем’єрства брала на себе зобов’язання перед Міжнародним валютним фондом щодо підняття цін на газ і, як наслідок, підвищення житлово-комунальних тарифів. У свою чергу, Тимошенко критикує уряд чинного Прем’єра за підвищення комунальних тарифів.
Експерт проаналізував, яким чином Тимошенко може бути загрозою для нового глави Кабінету Міністрів: «Вона ризикує перетворити Гройсмана і його уряд в токсичний актив. З іншого боку, ми бачимо активний курс Гройсмана, спрямований на вихід Прем’єра на самостійну політичну орбіту. І цей курс помітний. Правда, він не робить таких явних і очевидних кроків, але, тим не менш, Юлія Володимирівна здатна його декласувати і збити. Саме тому Гройсман вплутався в цю пікіровку. Але вона може виявитися для нього фатальною».

Коментарi

Коментарiв