Економіка України вперто демонструє ознаки оздоровлення, – Гройсман

135
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що, відповідно до інформації НБУ, вітчизняна економіка почала демонструвати ознаки значного покращення.

«Усупереч песимізму скептиків і популістів українська економіка в останні місяці вперто демонструє ознаки оздоровлення. Так, 28 липня до мене надійшло дві хороші новини від Нацбанку», – заявив у своєму Facebook глава Кабінету Міністрів України.
За його словами, керівництво НБУ знизило облікову ставку до 15,5% річних, а також вирішило продовжити термін для розрахунків із експорту-імпорту та змінити умови для здійснення платежів за імпортними контрактами клієнтів. Глава уряду наголосив, що такі рішення свідчать про зменшення загрози для  макроекономічної стабілізації.
«Для нашого уряду насправді зараз найважчий час. Розкрутити маховик завжди складно. Але, якщо нам вдасться утримати ці позитивні тенденції, які уже з’являються, і запустити маховик економічного зростання, то далі Україна почне набирати оберти і витягувати себе з кризи», – зазначив Гройсман.
Додамо, напередодні міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий рейтинг України в національній валюті на рівні «ССС» (переддефолтний). На думку експертів, це свідчить про неефективність обіцяних владою реформ.

Коментарi

Коментарiв