Насіб Рагімов: «При таких тарифах люди точно вийдуть на протести»

315
Абсолютно зрозуміло, що люди втомилися від поборів, від корупції і від нескінченної брехні. Коли Володимир Гройсман ішов на посаду Прем’єр-міністра України, то він обіцяв не підвищувати тарифи на житлово-комунальні послуги для людей, але, прийшовши на посаду, відразу їх підвищив. Чого дивуватися хвилюванням і протестам тепер?
Кабмін займається чим завгодно, тільки не економікою! Перейменування вулиць, знесенням пам’ятників, переслідування політичних опонентів і тому подібне. Всім, тільки не тим, чим повинна займатися влада, і особливо уряд! Вихід один – призначити до весни позачергові парламентські вибори і провести перезавантаження парламенту і Кабміну. Вже стільки депутатських запитів направлено на ім’я пана спікера ВРУ Парубія, з вимогою надати списки депутатів, які в коаліції, але їх досі немає! Це нормально?
Щоб юридично не було коаліції, і при цьому Кабмін працював! По-моєму, нонсенс! І плюс до всього всім видно, що ми входимо в парламентську кризу і загальну кризу влади, а раз так, то розрубати цей Гордіїв вузол можна тільки через вибори, а тим більше, коли більшість народу хоче і не бачить іншого виходу. Я сподіваюся, що вистачить мудрості і здорового глузду, вкрай не хочу нових потрясінь і хвилювань до осені, це породить інфляцію і набагато більш потужну девальвацію, а при таких тарифах люди точно вийдуть.
Джерело: Насіб Рагімов

Коментарi

Коментарiв