Bloomberg констатував занепад економіки РФ через агресію Путіна

239
Ілля Архипов і Євгенія Письмова констатували, що протягом останнього часу економіки РФ нестримно котиться донизу, проте російський лідер Владімір Путін не знає як врятувати ситуацію.

Із 2014 року, коли РФ анексувала Кримський півострів, Путін фактично зосередився навколо зовнішньої політики, пропагуючи власну політику. Відтак «дірки» в економіці нині поставили його перед вибором – або слідувати за вимогами світового ринку, або захистити систему, створено навколо Кремля.
Зокрема, екс-міністр економіки Російської Федерації Євгєній Ясін зауважив, що «Путін впевнено ухвалює політичні й геополітичні рішення, проте тягне час із економічними, оскільки для нього вони значно складніші». На його думку, для покращення ситуації необхідні кардинальні зміни, на які російський лідер поки явно не готовий.
У статті для Bloomberg Архипов і Письмова підкреслили, що серйозно вплинули на економіку Росії міжнародні санкції, різке падіння цін на нафту. Протягом останнього часу Путін уже неодноразово скликав консультаційні ради для пошуку ідей щодо  розвитку економіки. Журналісти зауважили, що тривала стагнація загрожує путінським зовнішньополітичним амбіціям.
Наближені Президента РФ стверджують, що він уже розпочав пошуки такої собі чарівної палички, яка допоможе вирішити проблеми економіки, проте поки він має лише кілька варіантів. Ці сценарії передбачають обмеження влади впливових осіб на державних підприємствах і скорочення державних витрат, що має досить високі ризики, особливо перед виборами, що відбудуться вже 2018 року.

Коментарi

Коментарiв