Уряд затвердив План щодо подолання бідності в Україні

269
9 серпня Кабінет Міністрів України затвердив План заходів на 2016-2017 роки щодо реалізації Стратегії подолання бідності.

«Проект акта підготовлено Мінсоцполітики на виконання пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.03.2016 № 161-р «Про схвалення Стратегії подолання бідності». До того ж розв’язання проблеми подолання бідності є одним із першочергових завдань світової спільноти, що регламентується Європейською соціальною хартією, а також Цілями сталого розвитку, що схвалені на Саміті ООН на період з 2015 до 2030 року», – йдеться в повідомленніпрес-служби Міністерства соціальної політики України.
Прогнозовано, що реалізація заходів із виконання завдань, визначених Стратегією подолання бідності, сприятиме зниженню рівня бідності в країні. До кінця 2017 року уряд запланував реалізацію низки заходів, спрямованих, здебільшого, на підвищення розмірів грошових доходів населення від трудової діяльності, залучення громадян до ринку праці, забезпечення надання адресної допомоги та підвищення ефективності програм соціальної підтримки.
За словами урядовців, особливу увагу буде приділено підвищенню рівня доступності населення до соціальних, освітніх та медичних послуг незалежно від місця проживання. Представники Міністерства соціальної політики стверджують, що для цього вже створили необхідні механізми, пов’язані з децентралізацією державної влади та реформою місцевого самоврядування, і будуть започатковані нові.
Високопосадовці запевнили, що Стратегію подолання бідності реалізовуватимуть комплексно. Зокрема, одним із найважливіших завдань при цьому є мінімізація ризиків соціального відчуження сільського населення; мінімізація ризиків бідності найбільш вразливих категорій населення; запобігання бідності та соціального відчуження серед внутрішньо переміщених осіб.

Коментарi

Коментарiв